Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

3 kroki: konto, karta i nagroda (150 zł) w BZ WBK.

Dawno nie było wpisu o kartach kredytowych. A w Banku Zachodnim właśnie trwa 2 edycja akcji promocyjnej 150 PLN na dzień dobry. Promocja, w której za otwarcie konta i skorzystanie z oferty karty kredytowej można odebrać od banku 150zł nagrody.

Oferta dla nowych-starych klientów

Jak zawsze w promocjach są pewne ograniczenia w tym, kto nie może skorzystać z możliwości odebrania premii. NIE mogą to być osoby, które:

  • W ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o konto posiadali jakikolwiek rachunek osobisty.
  • W ciągu 6 miesięcy poprzedzających pozytywną decyzję o wydanie karty kredytowej posiadali kartę kredytową.
  • Nie zgodzą się na marketing banku.
150 zł za 5 transakcji kartą kredytową 

Warunki do spełnienia aby otrzymać premię 150zł nie są trudne. Należy wykonać 3 kroki:

  • Do 28 lutego 2017 roku złożyć wniosek i zawrzeć umowę o dowolne konto osobiste (do wyboru są: Konto <20, Konto Godne Polecenia, Konto 1│2│3, Konto Aktywni 50+ i Konto VIP)
  • W miesiącu zawarcia umowy o konto lub w miesiącu następnym złożyć wniosek o kartę kredytową i po otrzymaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu kredytu na karcie, zawrzeć umowę o tę kartę.
  • W miesiącu wydania karty kredytowej i w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych dokonać łącznie 5 transakcji kartą kredytową. Jeżeli uczestnik promocji zawrze umowy o więcej niż jedną kartę kredytową liczyć się będą tylko transakcje wykonane kartą kredytową wydaną jako pierwszą (główną kartą).

Zgodnie z regulaminemPromocja nie może być łączona z promocjami: Karta Kredytowa na Start, Promocja dla klientów NC+ KONTO, Promocja dla klientów NC+ KARTA, Promocja sprzedaży kart kredytowych BZWBK dla uczestników Programu Lojalnościowego Cinema City Unlimited_edycja_2“.

źródło informacji BZ WBK

 

* * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *