Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Moje pierwsze konto osobiste

Właśnie skończyłeś 18 lat i powoli zaczynasz wkraczać w dorosłość. Pojawia się dowód osobisty, wkrótce zapewne prawo jazdy, a Ty zaczynasz myśleć poważniej o swojej przyszłości. Nic więc dziwnego, że postanowiłeś również założyć konto osobiste w banku, które pomoże Ci nie tylko kontrolować wszystkie swoje wydatki, lecz przede wszystkim będzie ogromną oszczędnością Twojego czasu, a także ochroną gromadzonych środków. Na co zwracać szczególną uwagę, gdzie szukać ofert  i czy zakładanie konta jest aż takie proste – o tym wszystkim w najnowszym materiale.

Konto od 18 roku życia

Na zachodzie jest to swoistą normą, że stając się pełnoletnim człowiekiem, zakłada się swoje pierwsze konto bankowe. Jak pokazuje jednak praktyka, w Polsce nie jest to aż taką oczywistością. Wiele osób podkreśla bowiem, że nie czuje takiej potrzeby, nie wie jak to zrobić, albo zwyczajnie, nie chce się jeszcze tym zajmować. A konto bankowe jest przecież ogromną wygodą, która pozwala na znacznie więcej niż po prostu trzymanie pieniędzy w jednym miejscu. Nic więc dziwnego, że takie banki jak Getin Bank stwarzają dedykowane młodych do 28 roku życia oferty, które mają się doskonale wpisać w ich potrzeby i odpowiedzieć na coraz większe zapotrzebowanie rynku. Jakie są więc w dzisiejszych czasach konta bankowe dla młodych ludzi, którzy przecież różnią się od starszej części społeczeństwa?

0 zł za wszystko

Co najważniejsze i co zapewne ucieszy Cię najbardziej – są darmowe! Wyobraź sobie zupełny stan darmowy za wszystko: 0 złotych za otwarcie i prowadzenie konta, 0 złotych za wypłaty z bankomatów Euronet i Planet Cash w całej Polsce, 0 złotych za wydanie i obsługę karty, a także 0 złotych za przelewy przez Bankowość Internetową, Mobilną, SMS, Facebook, e-mail. Fajnie? Świetnie, a to dopiero początek! Posiadanie rachunku dla młodych w wielu bankach wiąże się z minimalnymi formalnościami, które możesz głównie wykonać przez Internet lub telefonicznie, przez co wycieczki w takie miejsca jak placówka banku jeszcze nie będą Ci potrzebne. Czy możesz zyskać coś jeszcze? Oczywiście!

Ciekawe pakiety i zniżki

Wspomniany już wcześniej Getin Bank oferuje w swoim pakiecie również niezwykle atrakcyjne zniżki do Cinema City. Jakie? Aż -10% na bilety na wszystkie seanse w kinach Cinema City oraz IMAX, a także na całą strefę gastronomiczną. Wystarczy, że poinformować kasjera o tym, że chcesz z niej skorzystać i że będziesz płacić właśnie kartą tego banku. Proste, a ile możesz zyskać. Czemu więc nie skorzystać z takiej możliwości? Wejdź na stronę i przekonaj się sam!

źródło wpis sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *