Site icon Bankowo.info

300 zł premii dla płacących mobilnie od BGŻ BNP Paribas.

aplikacja mobilna bgż bnp paribas

aplikacja mobilna bgż bnp paribas

1 zł za każdą transakcję mobilną? Tak. Tyle płaci swoim klientom BGŻ BNP Paribas. Wystarczy otworzyć rachunek osobisty, aktywnie z niego korzystać i korzystać z aplikacji mobilnej GOmobile.

Skorzystać z tej oferty promocyjnej może osoba, która w ciągu ostatnich 3 lat nie miała (nie była współposiadaczem) konta osobistego w BGŻ BNP Paribas (również w BNP Paribas Bank
Polska S.A. i Banku BGŻ S.A.).

Do promocji można przystąpić do 31 marca 2018 roku. 

Obecnie trwa też promocja, w której dodatkowo (oprócz 300 zł) można zyskać jednorazową premię 100 zł w gotówce na konto. Promocja jest limitowana do 1500 rejestracji, ale nie później niż do 23 lutego 2018 roku. Aby otrzymać premię należy po zawarciu umowy z bankiem (tę należy podpisać do 9 marca 2018 roku): w każdym z 3 kolejnych miesięcy (marzec, kwiecień i maj) zapewnić wpływ na konto co najmniej 1.000 zł i dokonać płatności kartą debetową na minimum 300 zł.

300 zł za korzystanie z aplikacji mobilnej BGŻ BNP Paribas

Premia za korzystanie z aplikacji mobilnej wypłacana będzie przez rok, za każdy miesiąc do 25 zł, co łącznie daje 300 zł premii. Otrzymywać ją będziemy na konto do 8 dnia roboczego następnego miesiąca.

Za co otrzymamy pieniądze? Bank zapłaci nam jeden złoty (1 zł) za każdą transakcję mobilną. Przy czym nie więcej niż 25 zł za miesiąc, a jeśli w miesiącu będzie więcej wykonanych transakcji na to samo konto, złotówkę otrzymamy tylko za jedną transakcję.

Jakie to mogą być transakcje? Może to być każda transakcja wykonana aplikacją mobilną na kwotę minimum 5 (pięć) złotych za wyjątkiem płatności Blik i wpłaty na lokatę.

Aby bank płacił nam premię za transakcje mobilne powinniśmy zapewnić wpływ wynagrodzenia na konto lub wykonać przynajmniej dwie transakcje w miesiącu. Mogą nimi być: opłaty za media (telefon, TV, Internet, prąd, gaz, wodę, ścieki), spłaty kredytów i pożyczki, opłaty związane ze szkolnictwem. Pełny wykaz w regulaminie w § 3.

 ⇒Jaki jest koszt utrzymania Konta Optymalnego?

Konto Optymalne, to konto za darmo prowadzone. Bez żadnych warunków. Darmowa jest też karta debetowa wydana do konta.

Podobnie wypłaty gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas i sieci Planet Cash w kraju oraz Grupy BNP Paribas i w ramach  Global Alliance za granicą. Za pozostałe wypłaty z bankomatów zapłacimy 5 zł w kraju i 10 zł za granicą. Za darmo też sprawdzimy saldo w bankomacie kartą debetową (często za taką operację banki pobierają prowizję). Zapłacimy za to za tzw. cashback (w tym banku to się nazywa Płać kartą i wypłacaj).

Jeśli chodzi o przelewy, to tradycyjnie darmowe są przelewy internetowe. W Oddziale i telefoniczne kosztują 6 zł.

Gdybyśmy chcieli wpłacić gotówkę do banku, to za darmo zrobimy to we wpłatomacie BGŻ BNP Paribas. W kasie banku wpłata i wypłata gotówki wiąże się z opłatą 10 zł za każdą transakcję.

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

I jeszcze mała kwestia do wyjaśnienia … Nie jest to wpis sponsorowany. Nie otrzymam za niego wynagrodzenia. Mogę je otrzymać, ale pod warunkiem, że przy wykorzystaniu linków prowadzących na stronę promocji zostanie otwarte konto i spełniony warunek 5 płatności. Jeśli więc Masz ochotę na tę promocję będzie mi bardzo miło jeśli skorzystać z linka na tej stronie. 

Exit mobile version