… i znów 2 bonusy. Łatwe do przygarnięcia 100 zł i nieco trudniejsze 360 zł.

zgarnij premię z bankiem millenium

Ruszyła kolejna edycja akcji promocyjnej Zgarnij premię. Tym razem w głównej roli występuje rachunek bankowy Konto 360 Banku Millenium. Do zyskania jest bonus nawet 460 zł. Wystarczy otworzyć wspomniane konto osobiste i spełnić proste warunki aktywności na tym rachunku.

Promocja trwa do 30 czerwca 2017 roku, przy czym wniosek o konto można złożyć do 28 czerwca 2017 roku.

Promocja w pigułce 

Zgarnij premię z Bankiem Millenium.
Bonus – 100 zł w gotówce na konto.
Warunki do spełnienia – w lipcu i w sierpniu zrealizować warunki aktywności na koncie. Konto 360 – zasilić kwotą minimum 1 000 zł + dokonać minimum jednej płatności kartą lub Blikiem. Konto 360 Student – dokonać minimum jednej płatności kartą lub Blikiem.

Zyskaj 360 zł.
Bonus – do 360 zł w gotówce na konto.
Warunki do spełnienia – płacenie za zakupy kartą debetową lub Blikiem.

Zgarnij premię z Bankiem Millenium

Dla wyjaśnienia tylko wspomnę, że promocja Zgarnij premię z Bankiem Millenium zawiera w sobie również inną promocję. Promocję samego Banku Millenium (o niej piszę niżej). Klient oczywiście nie musi w związku z tym podpisywać dwóch umów ;).

 

zgarnij premię z bankiem millenium
źródło strona promocji Zgarnij premię z Bankiem Millenium

 

Do powyższej infografiki uzupełnię dwie informacje.

Po pierwsze, powyższa infografika dotyczy jednej promocji Zgarnij premię z premią w wysokości 100 zł. Pozostałe 360 zł dotyczy drugiej promocji i tam premią jest moneyback (o niej za chwilę).

Po drugie, przy składaniu wniosku o konto bankowe wyrazi zgody marketingowe (po otrzymaniu premii zawsze można takie zgody cofnąć ;)) oraz na ujawnienie przez bank organizatorowi promocji (Bankier.pl) informacji objętych tajemnicą bankową. Jest to zgoda wymagana zawsze w takich promocjach. Bank przekazuje tylko te informacje, na podstawie których organizator może stwierdzić, czy uczestnik promocji spełnił jej warunki i czy może mu wypłacić premię. Tylko bowiem bank ma wzgląd do informacji czy uczestnik promocji spełnił warunki aktywności, w tym przypadku: podpisał umowę z bankiem, zasilił konto czy zapłacił kartą debetową lub Blikiem.

Przeczytaj też:   Jak zarobić na koncie 300 zł i przygarnąć 100 zł na zakupy do Rossmann?

Ile kosztuje Konto 360? 


Zyskaj 360 zł z moneyback

Ta promocja była już opisywana [KLIK], ale jeśli ktoś chce zyskać nie tylko 360 zł, ale też dodatkowe 100 zł musi konto otworzyć na stronie promocji Zgarnij premię z Bankiem Millenium [KLIK].

360 złotych, to typowy moneyback. Bank Millenium zwracać będzie 2% od płatności dokonanych kartą debetową i 5% od płatności dokonanych Blikiem. Przy czym owe 360 zł wypłacane będzie przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych. Poza tym miesięcznie bank wypłaci maksymalnie 30 zł od płatności kartą debetową i 30 zł od płatności dokonanych Blikiem. Łącznie więc miesięcznie zyskać można do 60 zł, jednak aby tyle zyskać trzeba korzystać i z karty debetowej i z Blika.

Płacić można zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Moneyback jest naliczany nie od transakcji dokonanych przez nas ale od zaksięgowanych na koncie. Bywa bowiem, że pomiędzy zapłatą kartą debetową za zakupy, a ściągnięciem tej kwoty z naszego rachunku mija kilka dni. Szczególnie przy płatnościach zbliżeniowych.

* Na koniec chyba najważniejsza informacja. Ponieważ wszystkie bonusy będą wypłacane na otwarte w tej promocji konto bankowe, powinno ono być aktywne do momentu wypłaty ostatniej premii. *

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji i smartmockups

 

Dokumenty związane z promocją:

Regulamin promocji Zgarnij premię z Bankiem Millenium – III edycja ⇒

Regulamin promocji Zyskaj 360 zł – 5 edycja ⇒

Tabela opłat i prowizji konto i karta debetowa

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


Bądź na bieżąco!

Aktualne promocje i aktualności prosto z banków na Facebooku, Twitterze albo na Twoją skrzynkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *