Darmowe Konto Optymalne z bonusem do 400 zł (bonprix lub allegro).

Podwójna zdobycz. Konto osobiste w BGŻ BNP Paribas z premią do 400 zł.

Otwierając konto w BGŻ BNP Paribas można teraz zyskać nawet do 400 złotych bonusu w promocji Podwójna zdobycz. Kontem, które otwieramy w tej promocji jest darmowe (bez żadnych warunków) Konto Optymalne, od niedawna w ofercie banku. Bonus 400 zł składa się z bonusu jednorazowego 100 zł (w postaci bonu) od organizatora promocji i bonusu w postaci moneyback do 300 zł od banku.

Do promocji można przystąpić do 19 czerwca 2017 roku.

Jednocześnie obowiązują 2 opcje promocji: z bonem na 100 zł na zakupy w Bonprix i z bonem 100 zł na zakupy na platformie Allegro w dziale dziecięcym.

Jeśli interesuje Cię bon do Bonprix, to stroną promocji jest modnekonto.pl. [KLIK]

Jeśli interesuje Cię bon do Allegro, to stroną promocji jest premiadlarodzica.pl. [KLIK]

 

Promocje w pigułce

Bonus – 100 zł na zakupy do Bonprix lub Allegro.
Warunki do spełnienia – rejestracja do promocji i złożenie wniosku do 19 czerwca + podpisanie umowy do 30 czerwca + zasilenie konta kwotą minimum 1 000 zł i dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę minimum 300 zł.

Ponieważ obowiązujące w promocjach terminy i warunki do spełnienia są takie same opisuję je jako jedną promocję. Różnica pomiędzy obiema wersjami promocji jest w zasadach wykorzystania bonu na 100 zł. Pisze o tym pod opisem promocji. To, co jest jeszcze ważne i o czym wspomniane zostało we wstępie, bonus 400 zł składa się z dwóch części. Pierwsza część, to 100 zł wydane w formie bonu na zakupy, w zależności od naszego wyboru Allegro albo Bonprix. Druga część 300 zł, to moneyback, czyli premia przez nas wypracowana. Klient otrzymuje 2% zwrotu od transakcji dokonanych kartą debetową (miesięcznie do 25 zł). Premia ta wypłacana będzie przez 12 miesięcy. Łącznie więc zyskać możemy do 300 zł. [Więcej o moneyback na Koncie Optymalnym … KLIK].

Promocje (nie) tylko dla nowych klientów banku

Z obydwu promocji mogą skorzystać osoby, które od dnia 26 listopada 2016 roku nie posiadały, ani nie były współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR-u) w BGŻ BNP Paribas.

 

podwójna zdobycz

 

Obydwie wersje promocji są limitowane. Skorzystać z nich może po 1000 osób. Jeśli ta liczba zostanie przekroczona, promocja skończy się wcześniej.

Aby z promocji skorzystać należy dotrzymać 3 terminów:

Do 19 czerwca 2017 roku powinniśmy zarejestrować się w promocji – jeśli wolimy zrobić zakupy w Bonprix na stronie modnekonto.pl, a jeśli na Allegro, to na stronie premiadlarodzica.pl. Do tego samego dnia składamy wniosek o konto i kartę debetową korzystając z linka otrzymanego po zarejestrowaniu się w promocji.

Przeczytaj też:   Zgarnij premię z eKontem mBanku. Do przygarnięcia 800 zł (Infografika).

Do 30 czerwca 2017 roku mamy czas na podpisanie umowy z bankiem. Dokumenty do podpisania zostaną nam dostarczone kurierem.

Od 1 do 31 lipca 2017 roku zapewniamy wpływ na nowo otwarte konto w kwocie minimum 1000 zł i dokonujemy transakcji bezgotówkowych karta debetową na łączną kwotę co najmniej 300 zł.

W jaki sposób wykorzystać nagrodę?

Przede wszystkim warto wiedzieć, że jeśli zakupy będą na kwotę niższą niż 100 zł, różnica nam przepadnie. Poza tym bonem możemy zapłacić za towar, natomiast koszty dostawy są po naszej stronie.

Jeśli wybraliśmy opcję Bonprix bon wykorzystujemy na stronie bonprix.pl. To, co mogę podpowiedzieć, to to, że Bonprix często oferuje darmowe dostawy. Aby wiedzieć kiedy wystarczy zapisać się na newsletter lub śledzić profil na portalu społecznościowym.

Bon jest ważny do końca tego roku, tj do 31 grudnia 2017r.

Jeśli wybraliśmy opcję z zakupami na allegro bon 100 zł wykorzystać można tylko w dziale Dziecko (allegro.pl/dzial/dziecko). Ten bon jest ważny 2 miesiące dłużej, do 28 lutego 2018r.

 

Konto Optymalne – koszty obsługi

Konto, które otwieramy w tej promocji, to Konto Optymalne, od niedawna obecne w ofercie BGŻ BNP Paribas. Posiadacz tego konta nie płaci za jego prowadzenie i nie musi ku temu spełniać żadnych warunków. Za darmo bezwarunkowo ma też kartę debetową. Nie płaci też za przelewy internetowe i wypłaty z bankomatów w kraju BGŻ BNP Paribas i sieci Planet Cash.

Zapłaci natomiast po 10 zł za wpłatę i wypłatę gotówki w kasie, 5 zł za wypłatę z innych niż BGŻ BNP Paribas i Planet Cash bankomatów w kraju i 10 zł za wypłatę gotówki z bankomatów za granicą. Przy czym za granicą bez prowizji wypłaci z bankomatów należących do grupy BNP Paribas i Global Alliance.

źródło zdjęcie tytułowe strona promocji premia dla rodzica i smartmockups

 

Dokumenty związane z wpisem:

Regulamin promocji Modne konto ⇒

Regulamin promocji Premia dla rodzica ⇒

 

* * * * * * * * * * * * * * * *


 

Bądź na bieżąco!

Aktualne promocje i aktualności prosto z banków na Facebooku, Twitterze albo na Twoją skrzynkę.

One thought on “Darmowe Konto Optymalne z bonusem do 400 zł (bonprix lub allegro).”

  1. Hej, świetna sprawa. Dzięki, nie miałem pojęcia o tych promocjach, a zawsze się przyda 🙂 Dzięki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *