Płać kartą BOŚ Banku i wygraj jedną z 36 nagród

Płać kartą BOŚ Banku i wygrywaj

Bank Ochrony Środowiska promuje swoje karty płatnicze. Do końca czerwca będzie trwać loteria promocyjna Płać kartą BOŚ Banku i wygrywaj, w której brać mogą udział osoby, które płacą za zakupy kartami kredytowymi i kartami debetowymi. Jak każda promocja, tak i ta, rządzi się swoimi prawami. Nie każda transakcja i nie każda karta płatnicza jest brana pod uwagę.

Transakcja bezgotówkowa, czyli …

zapłata za towar lub usługę bez użycia gotówki – kartą kredytową lub kartą debetową wydaną do konta bankowego. Nie brane są jedynie pod uwagę transakcje wykonane kartą debetową wydaną do konta H2O (konto dla dzieci). W loterii nie biorą też udziału karty biznesowe. Inaczej mówiąc, uwzględniane będą tylko transakcje dokonane kartami wydanymi dla osób fizycznych.  A że transakcja bezgotówkowa, to nie może to być wypłata gotówki z bankomatu. Nie będzie też uwzględniona transakcja, z której chociażby część kwoty została zwrócona (np. przy zwrocie towaru).

Przez Internet i stacjonarnie

Są promocje, w których płacić można tylko w punktach stacjonarnych. Ale nie ta. BOŚ Bank pozwala płacić kartami zarówno w punktach stacjonarnych jak i w Internecie.

Transakcje zaksięgowane do 5 lipca

Wprawdzie płacić kartami można do końca czerwca 2017 roku. Jednak to czy dana transakcja zostanie uwzględniona przez bankz zależy od tego, do kiedy bank ją rozliczy. 5 lipca jest ostatnim dniem, w którym transakcje mogą zostać przez bank rozliczone.


Bez rejestracji się nie da

Akcja ta jest organizowana przez firmę zewnętrzną. Należy więc wyrazić chęć udziału w tej akcji promocyjnej rejestrując się na stronie bosbank.pl/loteria, przy okazji udzielając zgód na przekazanie przez bank organizatorowi niektórych danych, m.in. danych osobowych oraz liczbę i datę dokonanych transakcji. Dokonywanych transakcji nie trzeba już później rejestrować osobno.

Przeczytaj też:   Darmowe Konto Optymalne z bonusem do 400 zł (bonprix lub allegro).

Każda transakcja to los(y) w loterii

W losowaniu nagród (o nich za chwilę) biorą udział losy. Są one przyznawane za każdą rozliczoną transakcję – 1 los za kartę debetową i 2 losy za kartę kredytową.

Cóż jednak byłaby to za promocja, gdyby nie miała ograniczeń 😉 Chodzi o maksymalną ilość losów, jaką można uzyskać. To 300 losów na jeden okres objęty losowaniem (okresy dokładnie opisane w regulaminie w §5 pkt.6 na stronie 3 i 4) i 50 w jednym punkcie handlowo-usługowym.

Losowanie nagród będzie się odbywać ręcznie. W jaki sposób? Zainteresowanych odsyłam na wspomnianą wyżej stronę 3 regulaminu (§5) i stronę 6 (§6)). Losowanie głównej nagrody odbędzie się 17 lipca br., zaś nagród dodatkowych w 7 terminach (w każdym losowaniu po 5 nagród).

36 nagród

W sumie najważniejszy punkt 😉 Tak więc łącznie zostanie przyznanych 36 nagród: 1 nagroda główna i 35 nagród dodatkowych (regulamin nazywa je: nagroda I stopnia i nagrody II stopnia).

Nagroda główna to tygodniowy pobyt w hotelu Arłamów w Ustrzykach Dolnych (hotel czterogwiazdkowy) dla maksymalnie 4 osób. Wartość nagrody to 9.540zł plus kwota na podatek.

Nagrody dodatkowe. Jest ich 35. Każda o wartości 2.000zł. Nagrodą jest zasilenie ROR-u lub rachunku karty kredytowej wspomnianą kwotą, w zależności od używanej karty.

źródło BOŚ Bank

Lepszy pobyt w hotelu czterogwiazdkowym czy gotówka na konto? Jakie jest Twoje zdanie?

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Bądź na bieżąco!

Aktualne promocje i aktualności prosto z banków na Facebooku, Twitterze albo na Twoją skrzynkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *