2 bilety do kina + do 4% na lokacie, czyli Happy Seans z lokatą Happy.

happy seans z lokatą happy

Kto, kto śledzi promocje bankowe, nie zna lokaty Happy – ręka w górę. To lokata, która pojawia się na pierwszy miejscach w rankingach lokat. To lokata, która jest w ofercie Idea Banku.

Dziś ruszyła dodatkowa z nią związana promocja, w której zyskać można 2 bilety do kina. W sumie niewiele, ale jeśli ktoś ma „parę groszy” (wystarczy 500 zł), które może wpłacić na lokatę, a dodatkowo chodzi do kina może mu przypaść do gustu taka oferta.

Edycja limitowana. Koniec promocji? Nieznany, jednak na pewno dostępna będzie dziś i jutro. Czy jest aktywna można sprawdzić na stronie banku.

Happy Seans z lokatą Happy

Na film z otrzymanymi biletami będzie można udać się do Cinema City do końca listopada 2017 roku. Bilety otrzymamy SMS-em na podany numer telefonu na stronie promocji. Wykorzystać je będzie można na seans 2D, przy czym wartość rynkowa jednego biletu wynosi 34 PLN brutto.

 

I kilka słów o samej lokacie …

Lokata Happy jest jedną z najwyżej oprocentowanych lokat.

Minusem jest to, że jest to lokata krótkoterminowa. Można na niej zdeponować pieniądze na okres 1, 2 albo 3 miesiące. Oprocentowanie wpłaconych na nią środków zależy od długości trwania lokaty. Lokata 1-miesięczna, to 3%, 2-miesięczna, to 4% i 3-miesięczna, to 3,50%.

Przejdź na stronę promocji 

 

Plusem zaś to, że zakładając lokatę nie musimy otwierać w tym samym banku konta osobistego. Wprawdzie, podobnie jak lokata, jest jednym z lepszych rachunków bankowych [KLIK do opisu konta], jednak jeśli ktoś nie potrzebuje dodatkowego konta, nie musi go zakładać, aby zyskać na lokacie.

Jest jeszcze jeden minus tej lokaty. Zarówno lokata Happy, jak i 2 inne lokaty z rodziny Happy (Happy Pro i Happy Plus) dostępne są tylko dla nowych klientów, którzy nie byli nigdy wcześniej klientami Idea Banku, ani Lion’s Banku (oddział Idea Banku). Oznacza to, że jeden klient może skorzystać tylko raz i tylko z jednej z tych lokat. Dlaczego o tym piszę? Bowiem wszystkie 3 lokaty różnią się nie tylko wysokością oprocentowania, ale też wysokością kwot, jakie można na nie wpłacić.

Przeczytaj też:   Mobilni mają więcej - Mobilne 1Konto z premią do 200 zł.

 

Lokata Happy, to możliwość ulokowania od 500 zł do 10 000 zł. Okres lokaty 1 m-c (3%), 2 m-ce (4%) i 3 m-ce (3,50%.

Lokata Happy Pro, to możliwość ulokowania od 500 zł do 25 000 zł na okres 3 m-cy z oprocentowaniem 3%.

Lokata Happy Plus, to możliwość ulokowania od 10 000,01 zł do 100 000 zł na okres 3 m-cy z oprocentowaniem 2,50%.

 

* * * * * * * * * * * * * * * * *
Bądź na bieżąco!

Aktualne promocje i aktualności prosto z banków na Facebooku, Twitterze albo na Twoją skrzynkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *