Darmowe Konto Inteligo + bon na 150 zł.

Darmowe konto Inteligo promocja Intersport

Bonus w wysokości 150 złotych w postaci bonów do wykorzystania w sklepie Intersport od Inteligo za otwarcie konta i spełnienie bardzo prostych warunków.

Aby wziąć udział w tej promocji należy złożyć wniosek o konto Inteligo do 30 czerwca 2017 roku.

Promocja w pigułce

Bonus – 3 bony, każdy po 50 zł (łącznie 150 zł) do sklepu Intersport (stacjonarnego i internetowego).

Warunki promocji – dokonanie kartą debetową Mastercard minimum (1) jednej transakcji bezgotówkowej + wyrażenie zgód marketingowych + zgłoszenie chęci udziału w promocji.

Promocja (nie) tylko dla nowych klientów

Z promocji może skorzystać osoba, która w okresie od 1 grudnia 2016 roku do 24 maja 2017 roku nie posiadała konta Inteligo bądź innego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR-u) w PKO Banku Polskim SA, który to obsługuje również konta w Inteligo.

150 zł za jedną transakcję kartą debetową

Darmowe Konto Inteligo (za prowadzenie konta nie jest pobierana prowizja), to pierwszy bonus. Jednak dodatkowo zyskać możemy 150 zł do wydania w sklepie Intersport.

Aby nagrodę odebrać wystarczy po otwarciu konta Inteligo (podpisaniu umowy) wraz z kartą debetową Mastercard wykonać 3 proste czynności: przynajmniej 1 raz zapłacić kartą debetową, wyrazić zgody marketingowe (najlepiej przy składaniu wniosku o konto lub przy podpisywaniu umowy) i zgłosić chęć udziału w promocji. Ważne, by dokonać tego w wymaganych terminach. I tak …

konto inteligo i intersport
źródło Inteligo.pl/Intersportza0

do 30 czerwca 2017 roku należy złożyć wniosek o Konto Inteligo przez Internet lub telefonicznie.

do 14 lipca 2017 roku należy:

przynajmniej 1 raz zapłacić kartą debetową (może być w kraju, może być też za granicą).

wyrazić zgodę marketingową, w tym na otrzymywanie informacji handlowych.

zgłosić chęć udziału w promocji poprzez rejestrację na stronie internetowej promocji Inteligo.pl/Intersportza0

 

Przy czym warto też pamiętać, że limit nagród jest ograniczony. Bank przygotował nagrody dla 2900 osób, którzy jako pierwsi nie tylko otworzą rachunek bankowy Inteligo, ale którzy jako pierwsi spełnią wszystkie warunki tej promocji. W przypadku, gdy zdecydujemy się na rachunek wspólny, każdy ze współposiadaczy może otrzymać osobno nagrodę, o ile oczywiście spełni warunki.

Przeczytaj też:   300 zł oszczędności na rachunku firmowym. Jaki to bank?

Warunki wykorzystania nagrody

Nagrodą są 3 bony, każdy po 50 złotych do wykorzystania w sklepie sportowym Intersport. Zostaną one przesłane jako bony elektronicznej w wiadomości w panelu klienta w serwisie internetowym Inteligo (wiadomość można odebrać po zalogowaniu się na swoje konto). Bony wykorzystać można zarówna w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym, przy czym występują tu niewielkie różnice.

Sklep stacjonarny – w trakcie jednego zakupu wykorzystać można więcej niż 1 bon. Można więc jednorazowo zrealizować 1, 2 albo 3 bony. Kwota do zapłaty może być niższa lub wyższa niż wartość bonu przy czym jeśli jest niższa sklep nie zwraca różnicy, a gdy jest wyższa niż wartość bonu, klient dopłaca różnicę.

Sklep internetowy – w trakcie jednego zakupu można wykorzystać tylko 1 (jeden) bon. W koszyku muszą znajdować się przedmioty o łącznej kwocie wyższej niż wartość bonu (50 zł). Kwotę powyżej 50 zł i koszty dostawy pokrywa kupujący.

Bez względu na miejsce wykorzystania bonów, termin ich ważności upływa 31 grudnia 2017 roku.

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji i smartmockups

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

Bądź na bieżąco!

Aktualne promocje i aktualności prosto z banków na Facebooku, Twitterze albo na Twoją skrzynkę.

One thought on “Darmowe Konto Inteligo + bon na 150 zł.”

  1. Korzystam z konta Inteligo już od 15 lat i jestem bardzo zadowolony. Mam tu nie tylko konto prywatne, ale także firmowe. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *